Inloggen

Schoolagenda

juli 2019

vr
19
jul

Zomervakantie (t/m zo 01 sep)

ma
22
jul

Zomervakantie (t/m vr 30 aug)

september 2019

wo
04
sep

Luizen controle

di
10
sep

Uitleg Kinderwijkraad door de kinderbuurtwerker

di
10
sep
19:30 uur

MR vergadering

wo
11
sep
11:30 uur

Opening schoolplein

do
12
sep
15:30 uur

Nascholing: Professionaliseringsplan met Mirjam

ma
16
sep

Toetsperiode 1 (t/m vr 20 sep)

ma
16
sep

Actie Congo (t/m vr 27 sep)

vr
20
sep
11:30 uur

Start Vreedzaam

vr
20
sep
13:00 uur

Campagne voor de kinderwijkraad

di
24
sep
13:00 uur

Leerlingenraad

wo
25
sep

Korfbal groep 5, 6 en 7

wo
25
sep
19:00 uur

Informatieavond

vr
27
sep

Congo stenendomino

vr
27
sep
11:00 uur

Verkiezingen kinderwijkraad

oktober 2019

di
01
okt

Uitslag kinderwijkraad

wo
02
okt

Kinderboekenweek (t/m vr 11 okt)

wo
02
okt

Korfbal groep 5, 6 en 7

vr
04
okt
07:30 uur

Studiedag stichting

wo
09
okt

Korfbal groep 5, 6 en 7

vr
11
okt

Fotograaf

wo
16
okt
00:00 uur

Korfbalfinale groep 5, 6 en 7

wo
16
okt

Korfbalfinale groep 5, 6 en 7

do
17
okt
13:00 uur

Kinderboerderij groep 5/6

ma
21
okt

Herfstvakantie (t/m vr 25 okt)

november 2019

di
12
nov
14:30 uur

Leerlingenraad

wo
13
nov

Wintercross groep 5 t/m 8

ma
18
nov

Rapportgesprekken (t/m vr 22 nov)

ma
18
nov

Rapport 1 mee

wo
27
nov
19:30 uur

MR

december 2019

di
03
dec
10:00 uur

Toneelvoorstelling in het Isala voor groep 4 t/m 8

do
05
dec
08:00 uur

Sinterklaas continurooster tot 14.00 uur

vr
06
dec
09:30 uur

school begint om 9.30 uur

do
19
dec
17:00 uur

Kerstviering en kerstdiner

vr
20
dec
09:30 uur

school begint om 9.30 uur tot 12.00 uur

ma
23
dec

Kerstvakantie (t/m vr 03 jan)

januari 2020

wo
08
jan

Basketbal groep 8

ma
13
jan

Toetsperiode 2 (t/m vr 24 jan)

wo
15
jan

Basketbal groep 8

wo
15
jan
09:00 uur

Kinderboerderij groep 1/2

wo
15
jan
17:00 uur

Scholenmarkt groep 7/8

di
21
jan
19:30 uur

MR vergadering

wo
22
jan

Basketbal groep 8

wo
22
jan

Nationale voorleesdagen (t/m vr 31 jan)

do
23
jan
13:00 uur

Kinderboerderij groep 2/3

zo
26
jan
15:30 uur

Schoolkerkdienst

di
28
jan
13:00 uur

Leerlingenraad

februari 2020

wo
12
feb

Studiedag

do
13
feb

Advies groep 8 mee

do
20
feb
15:30 uur

Adviesgesprekken groep 8

ma
24
feb

voorjaarsvakantie (t/m vr 28 feb)

maart 2020

di
10
mrt
19:30 uur

MR

ma
16
mrt

Rapportgesprekken (t/m vr 20 mrt)

ma
16
mrt

Rapport 2 mee

vr
27
mrt
13:00 uur

Kinderboerderij groep 4/5

di
31
mrt
11:30 uur

Leerlingenraad

april 2020

do
02
apr

Verkeersexamen groep 7

wo
08
apr

Voetbal groep 7 en 8

do
09
apr

Paasviering

vr
10
apr

Paasdagen (t/m ma 13 apr)

di
14
apr
19:00 uur

Kampinformatieavond

wo
15
apr

Eindtoets groep 8 (t/m do 16 apr)

wo
15
apr

Voetbal groep 5 en 6

vr
17
apr
09:00 uur

Koningsspelen tot 14.00 uur

di
21
apr

groep 8 middag vrij

wo
22
apr

Kamp groep 8 (t/m vr 24 apr)

ma
27
apr

meivakantie (t/m vr 08 mei)

mei 2020

wo
13
mei

Luizen controle

wo
20
mei

Finale voetbal

ma
25
mei

Toetsperiode 3 (t/m di 23 jun)

di
26
mei
13:00 uur

Leerlingenraad

di
26
mei
19:30 uur

MR

wo
27
mei

slagbaltoernooi groep 8

do
28
mei
13:00 uur

KInderboerderij groep 8

vr
29
mei
13:00 uur

KInderboerderij groep 7

juni 2020

di
02
jun

Pinkstervakantie (t/m vr 05 jun)

wo
17
jun

Slag- softbaltoernooi groep 8

juli 2020

wo
01
jul
19:30 uur

MR

vr
03
jul

Zomerfeest

di
07
jul
13:00 uur

Kennismaken nieuwe leerkrachten

wo
08
jul

Studiedag

vr
10
jul
17:30 uur

Afscheid groep 8

ma
13
jul

Rapport 3 mee

vr
17
jul
12:00 uur

Zomervakantie

ma
20
jul

Zomervakantie (t/m vr 28 aug)